اتصالات گاز رده 40

نویسنده: bajvand bajvand/دوشنبه, 21 بهمن,1398/دسته ها: اتصالات گاز رده 40

برای اتصالات گاز رده 40 باید از مانیسمان هایی با ضخامت بالا استفاده کرد زیرا برای گازکشی داخل ساختمان بصورت توکار بکار برده میشود. برای اتصالات گاز رده 40 در برج‌ها و خطوط آتشنشانی استفاده می‌شود. رده‌های بالاتر از 40 در جاهایی استفاده می‌شود که فشار کاری و حساسیت خیلی زیاد است مانند : صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه‌های حرارتی یا سیکل ترکیبی (خورشیدی) در صورت لزوم برای اتصالات گاز رده 40 را بعد از بازرسی به روش سرد یا گرم گالوانیزه می‌کنند. برای برای اتصالات گاز رده 40 از اتصالات مانیسمان با ضخامت و رده یکسان استفاده می‌شود یا می‌‎توان از فلنچ های PN دار یا کلاس دار استفاده کرد و به راحتی می‌توان لوله مانیسمان را به شیرالات چدنی و برنجی وصل کرد. 

اتصالات گاز رده 40

انواع اتصالات گاز رده 40


•    اتصالات زانویی


 یکی از اتصالاتی که بیشتر از سایر اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد زانویی می باشد. استفاده از زانویی برای ایجاد تغییر در جهت لوله ها، می باشد. معمولا به صورت استاندارد زانویی را در انواع 90 درجه و 45 درجه تولید می کنند اما این امکان وجود دارد که این نوع از اتصالات را با هر نوع درجه مد نظر برش داد.


•    اتصالات سه راهی


یکی دیگر از انواع اتصالات فولادی مانیسمان، که به نوعی متداول ترین انواع اتصالات نیز به شمار می رود، سه راهی است. این نوع اتصالات فولادی با هدف جمع آوری یا توزیع جریان مورد استفاده قرار می گیرد. سه راهی از انواع مختلف و اندازه های متنوعی تشکیل شده اند.


اتصالات گازکشی


اتصالات گازکشی برای منتقل کردن جریان گاز، در خط های انتقال گاز به کار می روند این اتصالات بیشتر از جنس فولاد هستند و طبق استاندارد به دو نوع اتصالات مانسمان و درزدار تقسیم می شوند اتصالات گازکشی شامل انواع مختلفی می شوند در میان آنها اتصالات زانویی گازی بیشتر مصرف دارند که برای اتصال خطوط لوله به کار می روند و ضخامت و جنس های متفاوتی دارند.

اتصالات گاز رده 40

انواع اتصالات لوله کشی گاز


اتصالات لوله کشی گاز در دو بخش سیستم لوله کشی خانگی یا صنعتی استفاده می شوند. اتصالات لوله کشی گاز در خطوط لوله، صنایع گاز و پتروشیمی، شبکه گاز رسانی شهری و … کاربرد دارند و برای تغییر مسیر، شاخه گذاری و یا برای تغییر اندازه لوله استفاده می شوند اتصالات لوله کشی گاز با توجه به نوع اتصال در لوله کشی و کاربرد به سه دسته اصلی اتصالات لب جوش، اتصالات سوکت ولد و اتصالات رزوه ای می شوند. اتصالات لوله کشی گاز شامل انواع مختلفی است که هر کدام با توجه به ویژگی های مخصوص به خود کاربرد دارند. با کمک اتصالات لوله کشی می توان آب، گاز و … را در مسیر مورد نظر هدایت نمود. استفاده کرده از اتصالات لوله کشی گاز سبب می شود تا زمان خرابی قسمتی از لوله ها، به راحتی اقدام به تعمیر آن کرد. 


خرید اتصالات گازی


با توجه به این که در زمینه اتصالات ، اتصالات گازی گوناگونی وجود دارد که بستگی به کاربرد شما از اتصالات دارد که از نوع گاز اتصالات گازی خودش به تنهایی روش هایی دارد که هر کدام مناسب با نیاز مشتری به کار میرود. اتصالات گازی همانطور که از اسمش پیداست برای انتقال دادن گاز بین لوله ها استفاده میشود که دارای استاندارهای مرغوب لوله ها میباشد. که انواع متفاوتی دارد از جمله میتوان گفت دو مدل از این  اتصالات درزدار و اتصالات مانیسمان ، اتصالات زانویی که هرکدام از نظر کیفیت و ضخامت به یکدیگر متفاوت است. 


قیمت اتصالات جوشی درزدار


قیمت اتصالات جوشی درزدار به دلیل نوسانات ارز و دلار به‌صورت متغییر می‌باشد. اتصالات جوشی درزدار دارای تنوع می‌باشد که بر اساس اندازه و قطر، کارایی کیفیت آن قیمت‌گذاری می‌شود. قیمت کلیه اتصالات جوشی درزدار در شهرهای مختلفی در داخل کشور تولید و توضیح می‌گردد. در صورتی که قصد خرید انواع اتصالات جوشی درزدار شامل از فلزی ، برنجی و گالوانیزه را دارید بهتر است در مورد انواع لوله‌های انتقال و کاربردهای آن‌ها اطلاعات جامع ای کسب نموده و با افراد متخصص در این راستا مشورت کنید تا بتوانید خریدتان را با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب‌تری خریداری کنید و در نهایت رضایت را از خرید خود داشته باشید.  

Print

تعداد نمایش ها (1038)/نظرات (0)